heading image

8Suns trailer

Witaj w świecie, w którym wcielisz się w postać zdesperowanego mieszkańca pustkowi ukaranego przez władze świątynne i skazanego na walkę o przetrwanie. W swojej niedoli będziesz zmuszony stawić czoła potężnym przeciwnikom na arenach całego imperium…

8SUNS jest wszędzie!

8SUNS 8SUNS 8SUNS 8SUNS 8SUNS 8SUNS

block FAQ

 1. Na kiedy przewidywana jest premiera gry?

  Premierę pierwszej publicznej wersji pełnowartościowej areny przewidujemy na targi PGA w październiku 2016r.

 2. Czy gra będzie darmowa?

  Model biznesowy nie został jeszcze opracowany. Wszystko zależy od tego jaką drogą pójdziemy w procesie wydawniczym. Kiedy pojawią się na ten temat jakieś nowości, udzielimy szerszych informacji.

 3. Czy w grze będzie multiplayer?

  Od początku w trakcie tworzenia gry przyświeca nam idea integracji. Bardzo brakuje nam dobrych "kanapowców" do gry ze znajomymi. W naszej grze będziesz mógł zasiąść ze znajomym na kanapie i ramię w ramię zmierzyć się z przeciwnikami.

 4. Multiplayer online będzie? Bez tego nie ma gier!

  Dla nas priorytetem jest wprowadzenie możliwe jak najbardziej przyjemnego trybu gry kilku osób przed jednym telewizorem. Tryb online może jednak pojawić się w przyszłości.

 5. Czy pojawi się tryb PVP?

  Walki między graczami pojawią się z pewnością. Więcej na ten temat już niedługo.

 6. Czy gra pojawi się w wersji pudełkowej?

  Nie jest wykluczone, że pojawi się seria gry wydana unikalnie w pudełkach. Nad optymalnym rozwiązaniem w tej kwestii pracujemy z naszym partnerem biznesowym http://seltrade.pl

 7. Mam inne pytanie

  Napisz do nas na media@8suns-thegane.com a chętnie odpowiemy :)

Przejdź do paska narzędzi