heading image

8Suns trailer

Witaj w świecie, w którym wcielisz się w postać zdesperowanego mieszkańca pustkowi ukaranego przez władze świątynne i skazanego na walkę o przetrwanie. W swojej niedoli będziesz zmuszony stawić czoła potężnym przeciwnikom na arenach całego imperium…

8SUNS jest wszędzie!

8SUNS 8SUNS 8SUNS 8SUNS 8SUNS 8SUNS

block Podsumowanie PGA 2016

pga16logo

Targi Poznań Game Arena 2016 obfitowały w wiele zaskakujących opinii z waszej strony, górę cennego feedbacku oraz jeszcze więcej propozycji dodatkowych działań związanych z grą. Do PGA przygotowywaliśmy się pilnie przez ostatnie tygodnie jeśli nie miesiące. Uważamy, że PGA było naszym ogromnym sukcesem a statystyki, którymi chwalą się targi były również i naszym udziałem, co napawa nas wielką dumą.

Statystyki Poznań Game Arena 2016

pga16stats

Nasze stoisko odwiedziła ogromna liczba osób, część z was wręcz nie mogła się oderwać od gry zdobywając czasem nawet powyżej 200 000 punktów czego sami się nie spodziewaliśmy!
Dzięki waszemu zawzięciu mieliśmy szansę odnaleźć i naprawić kilka pomniejszych błędów oraz udoskonalić rozgrywkę, dzięki czemu wersja gry zgłoszona na konkurs freegalaktus.pl będzie jeszcze lepsza. Na tamten świat wysłaliście łącznie dziesiątki tysięcy nieprzyjaznych potworów, zdobyliście łącznie około miliona punktów i wystrzeliliście kilka milionów pocisków – WOW! Jesteśmy mocno zaskoczeni takim powodzeniem areny 8Suns a to dopiero początek!
Pytaliście nas o wiele ciekawych rzeczy, kilka razy padło nawet pytanie „Skąd pomysł na nazwę studia”. Zawsze cieszy nas to pytanie, gdyż odpowiadając na nie jesteśmy pewni, że zapamiętacie nas i zechcecie wrócić nie tylko do 8Suns ale i kolejnych naszych tytułów- zrobiliśmy sobie z wami setki zdjęć i dziesiątki razy zostaliśmy przez was otagowani w różnych mediach społecznościowych. WOW! Dziękujemy wam – dostaliśmy potężny zastrzyk pozytywnej energii.

 

 

 

Trochę prywaty

Targi PGA to zawsze ogromne przeżycie dla całego zespołu i wiele pracy z tym związanej. Bez ciężkiej pracy wszystkich i każdego z osobna tak duży sukces 8suns nie mógłby mieć miejsca. Dlatego też każdemu członkowi zespołu należą się podziękowania ode mnie osobiście i choć zwykle stronię we wpisach od prywaty tym razem czuję, że jestem to winny wam:

Agacie i Michałowi za przygotowanie świetnych animacji – to dzięki wam dużo się dzieje!
Grzegorzowi, Jakubowi Krystianowi, którzy z cierpliwością rzeźbili i ubarwiali wszystko co możecie tak radośnie oglądać i niszczyć na mapie
Piotrowi – za sprawienie, że nasza gra nie jest dziełem „niemym”
Tomaszowi, który całe swoje poczucie artyzmu i chyba wszystkie umiejętności przelał perfekcyjnie na projekt
i wreszcie Kamilowi, Aleksandrowi i Patrykowi odpowiedzialnym za programistyczne aspekty związane z naszym projektem – dzięki Panowie za waszą ciężką wręcz tytaniczną pracę.

Osobiście odczuwam wielką dumę mogąc być obok was i dziękuję wam za to, że jesteście zespołem za który każdy leader dałby się pokroić!

Wokół nas jest wiele życzliwych osób dzięki którym nasza praca jest znacznie prostsza, są też tacy bez których nasze działania mogłyby wręcz być niemożliwe. Tutaj szczególne podziękowania należą się sklepowi www.seltrade.pl  , który był w tym roku sponsorem naszych głównych działań związanych z PGA. Panowie z seltrade.pl bardzo pomogli nam również przygotowując fantastyczne materiały reklamowe i promując 8Suns wśród swoich stałych klientów. Wielkie podziękowania dla całego zespołu seltrade.pl a w tym Łukasza, Pawła, Piotra i Ewy którzy szczególnie przyczynili się do naszego sukcesu!

Niemal od samego początku działalności Viking Potatoes są z nami również chłopaki z ProfitPlus, których dobre słowo i przede wszystkim merytoryczna pomoc w zakresie prowadzenia biznesu której nam udzielają są nieocenione. Nic tak nie cieszy jak widok Pawła i Jakuba zajaranych naszą grą. Również dzięki wam czujemy, że robimy dobrze to co robimy. Dzięki wielkie za to!

Przyszłość 8Suns i Viking Potatoes

Przyszłość zarówno projektu 8Suns jak i studia Viking Potatoes rysuje się bardzo pozytywnie mamy plany zarówno na najbliższą przyszłość jak i nieco bardziej odległe terminy i choć w tym roku nie osiągnęliśmy zamierzonej nagrody na PGA wiemy, że w przyszłym roku powalczymy o nią dzielnie. Mimo wszystko szczerze i serdecznie gratulujemy naszej gamedevowej braci z:

Wastelands Interactive otrzymania nagrody za najlepsze stoisko Indie Games (dosłownie kopary opadały Panowie!)
oraz chłopakom z Gdańskiego Toucan Systems, które otrzymało nagrodę odkrycia targów. Gratulujemy!

Mogę już w tej chwili zdradzić, że 8Suns niebawem powinno wejść w fazę zamkniętej bety do której będziemy zapraszać wybrańców dlatego. Stay tuned, wystarczy skrupulatnie śledzić naszego FB a gdy tylko pojawi się taka informacja odpowiednio zareagować.

Jeszcze raz dziękuję Viking Potates! – Konrad Krawczuk.

Mała galeria + bonus w postaci filmu z targów:

Przejdź do paska narzędzi